Wyszukiwarka testów

Testy kompetencyjne

(zobacz wszystkie)

Test kompetencji DISC Sales: sprzedaż i obsługa klienta

Chcesz sprzedawać więcej i lepiej obsługiwać klientów? Możesz to zrobić dzięki  testowi kompetencji dla działów sprzedaży i obsługi klienta. Informacje, jakie uzyskasz z naszego testu  zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc Ci stać

  • Ilośc pytań: 24
  • Czas trwania: 15 min

Test kompetencji DISC Sales: sprzedaż i obsługa klienta

 

Każdy kto sprzedaje czy obsługuje klienta, robi to w inny sposób. Poznanie własnego stylu sprzedaży i stylu, zgodnie z którym Twój klient podejmuje decyzję o zakupie, korzystaniu z usług danej organizacji, to klucz do osiągania najlepszych wyników.

 

Chcesz sprzedawać więcej i lepiej obsługiwać klientów. Możesz to zrobić dzięki  testowi kompetencji: sprzedaż i obsługa klienta.

 

Czy jesteś handlowcem prowadzącym wiele rozmów handlowych z partnerami zewnętrznymi lub sprzedajesz poprzez obsługę klienta, dzięki poznaniu Twojego wrodzonego stylu sprzedaży będziesz w stanie lepiej komunikować się z klientami, odkryjesz swoją wewnętrzną motywację, dowiesz się jak przekonywać klientów i ostatecznie by sprzedać więcej.

 

Zamów test kompetencji  i zostań liderem sprzedaży w swojej organizacji. Informacje, jakie uzyskasz z naszego testu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc Ci stać się lepszym handlowcem.

 

Dostępne wersje językowe: polska, angielska, inne

 

Test kompetencji DISC Sales: sprzedaż i obsługa klienta to informacje o:

  • twoim stylu sprzedaży i obsługi klienta
  • mocnych stronach w komunikacji i obszarach do rozwoju
  • tym, co cię motywuje do pracy
  • wskazówki do komunikacji z klientem (zgodnie z Twoim stylem sprzedaży czy obsługi klienta)

 

Rekomendowane zastosowania: zespoły sprzedażowe, rekrutacja.

175,00 zł netto przejdź do testu